دریافت جایزه و بونوس رایگان شروع بازی و ثبت نام

۴ حالت کلی ضرایب در بازی انفجار

0 ۴۶۰

نخستین ترفند بازی انفجار این است که به صورت کامل روش انجام بازی انفجار را یاد بگیرید. به همین جهت به عنوان یکی از ترفندهای بازی انفجار می خواهیم نحوه ی بازی انفجار را به شما توضیح دهیم. محیطی که شما در آن بازی انفجار را انجام می دهید یک محیط جذاب و سرگرم کننده است.  نخستین موردی که در محیط بازی انفجار توجه شما را به خود جلب خواهد کرد، نموداری است که در وسط صفحه قرار دارد. این نمودار به  صورت ثانیه ای ضریبش تغییر می کند. این ضریب همان سود شما از بازی است و هر چقدر که بالاتر رود به این معنا است که سود شما نیز بیشتر شده است. به طور کلی این ضریب نمودار به ۴ حالت مختلف در طول بازی به نمایش در می آید.

حالت اول: وقتی می باشد که بازی هنوز آغاز نشده است و شما به جای نمودار یک تایمر با عدد ۸ ثانیه میبینید. این ۸ ثانیه زمانی میباشد که وب سایت به کاربران می دهد تا میزان سرمایه گذاری خود را در طول یک دست بازی انفجار مشخص نمایند.

حالت دوم: پس از اینکه شما میزان سرمایه گذاری خود را مشخص کردید ضریب نمودار بالا می رود و رنگ آن هم به رنگ سبز میباشد. تا زمانی که نمودار به این شکل است شما فرصت دارید که سرمایه خود را به همراه سود برداشت نمایید.

حالت سوم: شما سرمایه خود را از بازی بیرون کشیدید ولی همچنان نمودار به حرکت صعودی خود ادامه می دهد، در این صورت نمودار سبز میباشدرولی ضریب به رنگ مشکی در می آید.

حتما بخوانید:   فعالیت های سیاسی و اقتصادی ترامپ

حالت چهارم: زمانی که بازی به آخر رسیده است و یا به عبارتی نمودار منفجر شده است در این حالت هم نمودار و هم ضریب آن به رنگ قرمز در می آید. اگر شما قبل از این که نمودار قرمز شود سودتان را برداشت نکنید همه سرمایه ای که در بازی گذاشتید از بین می رود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بازی انفجار سیب بت sibbet بت 90 تک بت بدون فیلتر تخته نرد شرطی وین بت بت 365 تک بت تهران بت معتبرترین سایت بازی انفجار سایت بازی انفجار معتبر بازی انفجار بازی انفجار بازی انفجار بازی انفجار سئو و بهینه سازی فروش بکلینک طراحی سایت اصفهان چیتا بت سایت شرط بندی چیتا بت چیتا بت فارسی