دریافت جایزه و بونوس رایگان شروع بازی و ثبت نام

پرطرفدارترین رشته های المپیک کدام اند؟

0 ۵۷۶

پایگاه اینترنتی “۵۳۸” به بررسی میزان استقبال از رشته‌های مختلف المپیک پرداخت.

پایگاه اینترنتی “۵۳۸” به بررسی استقبالی که از رشته های المپیک می شود  پرداخت ، با بررسی میزان استقبال از رشته‌های مختلف المپیک در سال‌های گذشته به معرفی پرطرفدارترین و کم طرفدارترین رشته‌های این رویداد بزرگ ورزشی پرداخته است.

با توجه به فهرستی که این پایگاه ارائه داده است، رشته‌های تیمی بیش از رشته‌های انفرادی توجه تماشاگران را جلب می‌کنند. رشته والیبال بیش از ۷۰ درصد با استقبال تماشاچیان مواجه بوده است. این در حالی است که ۸۴ درصد از تماشاچیان به حضور در رقابت‌های انواع رشته‌های دو و میدانی علاقه نشان داده‌اند.

والیبال، فوتبال و شنا در جایگاه اول تا سوم پرطرفدارترین رشته‌های المپیک  بر اساس نتایج مندرج در فهرست ، هستند. این در حالی است که برخی از رشته‌های اسب‌سواری، شنای هماهنگ و گلف در گروه رشته‌هایی هستند که کمترین استقبال را در طول بازی‌های المپیک داشته‌اند.

 

حتما بخوانید:   همه چیز درباره جام جهانی فوتبال (فیفا)

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بازی انفجار سیب بت sibbet بت 90 تک بت بدون فیلتر تخته نرد شرطی وین بت بت 365 تک بت تهران بت معتبرترین سایت بازی انفجار سایت بازی انفجار معتبر بازی انفجار بازی انفجار بازی انفجار بازی انفجار سئو و بهینه سازی فروش بکلینک طراحی سایت اصفهان چیتا بت سایت شرط بندی چیتا بت چیتا بت فارسی