دریافت جایزه و بونوس رایگان شروع بازی و ثبت نام

چگونه در بازی پوکر کارت انتخاب کنیم؟

0 ۱,۲۴۴

انتخاب صحیح کارت در بازی پوکر یکی دیگر از نکات در بازی پوکر میباشد. این مورد به کارت های موجود در دست شما هم بستگی دارد و به طور قابل توجهی مهم میباشند زیرا با کنترل دست و انتخاب های صحیح می توانید به راحتی بازی را به کنترل خود در بیاورید. البته که فاکتور شانس هم بی تاثیر نیست ولی عملکرد و تصمیمی که شما می گیرید بسیار مهم‌تر است.

در بازی پوکر بایستی همه تمرکزتان به این باشد که رقیب خود را در موقعیت‌های سخت قرار بدهید تا مجبور باشد با تمام قوا از تمامی ترفند های خود استفاده کند در واقعی مجبور شود صادقانه بازی کند و شما نیز با تمرکز و توجه قدرت دست آنها را به خوبی بدست آورید تا بتوانید در بازی خود آن ها را در نظر بگیرید.

وقتی که شروع می کنید به بازی جدی باید تمامی عواملی را که حواس شما را پرت می‌کند حذف کنید و با تمرکز بالا حواستان به بازی تان باشد چون اگر به نحوه بازی رقیب خود توجه نکنید، اطلاعات با ارزش حین بازی را از دست می دهید و نمی توانید سبک آنها را بدست آورید برای موفق شدن در پوکر باید شش دانگ حواستان را به کارت ها و نحوه بازی بدهید تا لمِ کار دستتان بیاید و سود خود را از باز از این طریق بالا ببرید.

در این بازی شما باید بتوانید احتمالات را به درستی محاسبه کرده تا اینکه به فکر کارت ها باشید تا پوکر باز حرفه ای شوید.

از اشتباهات معمول بازیکنان در این بازی این است که اکثر بازیکنان به کارت های بقیه فکر می کنند و این خود دلیلی می شود برایی حواس پرتی و درگیری ذهن حین بازی.

حتما بخوانید:   قیمت آیفون ۱۳ پرومکس از مرز ۵۶ میلیون تومان رد شد

به اینکه اگر حریف من این کارت را داشته باشد باید فولد کنم ولی اگر این کارت را داشته باشد باید کال کنم.

غافل از اینکه یک پوکر باز واقعی و حرفه ای قبل از اینکه به فکر کارت های بقیه باشد به فکر احتمالات در بازی و احتمال تشکیل دست ها با کدام کارت ها فکر می کند و درصد برد و سود خود را محاسبه کرده و سعی می کند که بالا ببرد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بازی انفجار سیب بت sibbet بت 90 تک بت بدون فیلتر تخته نرد شرطی وین بت بت 365 تک بت تهران بت معتبرترین سایت بازی انفجار سایت بازی انفجار معتبر بازی انفجار بازی انفجار بازی انفجار بازی انفجار سئو و بهینه سازی فروش بکلینک طراحی سایت اصفهان چیتا بت سایت شرط بندی چیتا بت چیتا بت فارسی