دریافت جایزه و بونوس رایگان شروع بازی و ثبت نام

نکات مهم درباره بلوف ها در بازی پوکر

0 ۲۹۴

نکته قابل توجه در مورد مرحله پیش فلاپ در بازی پوکر این میباشد که بسیاری از بلوف ها در پوکر در این مرحله رخ می دهند. به همین دلیل باید به این نکات توجه کنید. در ادامه مقاله نکات مهم درباره بلوف ها در بازی پوکر همراه ما باشید.

  1. آیا بازیکنی که در موقعیت دیلر قرار دارد، مبادرت به لیمپ کردن نمود و یا این که تنها افزایش کمی داد؟ گزینه انتخاب چه بوده است؟ آیا در صورت نشان دادن کارت های خود، می توان گفت به این جهت این کار را انجام داده است که دارای دست ضعیفی بوده است؟
  2. بازیکنی که در سمت راست من قرار گرفته است در چه زمانی اقدام به فولد کردن نمود؟ آیا وی در زمانی که در موقعیت دیلر قرار گرفته بود و همه پیش از آن فولد کرده بودند، اقدام به فولد کردن نمود؟ آیا تاکنون سابقه لیمپ کردن در این موقعیت را داشته است؟ در صورت لیمپ کردن، در آن هنگام چه کارت هایی داشت؟ آیا در این حالت تنها از یک میزان افزایش استفاده نمود ؟
  3. افزایش دهنده از همان نخست با چه سرعتی بازی می کند؟ آیا سریع بازی کرد یا کند؟ آیا در رفتارش و نوع بازی کردن او متوجه علائمی از شک و تردید در بازی کردن دستش مشاهده نموددید؟ بعنوان نمونه در صورتی که تمایل داشت آن را بازی کند ولی به دلیل موقعیتی که در آن قرار گرفته بود شک و تردید داشت. این مورد بسیار معمول و معروف است.
  4. آیا پس از افزایش توسط بازیکن، وی را در حالی یافتید که به طور دقیق و با وسواس در حال پیگیری تمام رخداد های دور میز بود؟ این خود ممکن است نشانه موارد بسیاری باشد.  این که او با وسواس و دقیق رخداد های دور میز را پیگیری می کند می تواند به این دلیل باشد که او می خواهد بداند که آیا با داشتن دست برتر خود آیا می تواند چیزی به دست بیاورد و یا نه؟
حتما بخوانید:   صفحه اینستاگرام بت فوروارد betforward

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بازی انفجار سیب بت sibbet بت 90 تک بت بدون فیلتر تخته نرد شرطی وین بت بت 365 تک بت تهران بت معتبرترین سایت بازی انفجار سایت بازی انفجار معتبر بازی انفجار بازی انفجار بازی انفجار بازی انفجار سئو و بهینه سازی فروش بکلینک طراحی سایت اصفهان چیتا بت سایت شرط بندی چیتا بت چیتا بت فارسی