دریافت جایزه و بونوس رایگان شروع بازی و ثبت نام

فلاپ پرستھای موذی در پوکر آنلاین

0 ۶۷۹

 

فلاپ پرستھای موذی در پوکر آنلاین کسانی ھستند که اعتقاد مبالغه آمیزی به Flop دارند و ھرگونه استراتژی و ریاضیات مربوط به Pre-Flop را بی معنی می دانند و فکر می کنند بازی اصلی از Flop شروع می شود. (اگر شما ھم اینطور فکر می کنید،حتما ادامه ی مطلب را بخوانید) این نوع بازیکن در بازی ھای خانگی و متوسط به وفور یافت می شود و ممکن است خود شما به ھمین سبک بازی کنید. این اعتقاد راسخ به اینکه Flop می تواند ھر دستی را به بھترین دست تبدیل کند، بر مبنای آمار و احتمالات واقع بینانه بنا نشده بلکه بر اساس خاطرات دیداری خوشایند، از دفعات نادری که بازیکنی با دستی بسیار بی ارزش، Flop معجزه آسائی گرفته و مبلغ زیادی برنده شده شکل می گیرد.

این افراد خوشبین، مرتبا ھزینه دیدن یک Flop دیگر را می پردازند

این افراد خوشبین، مرتبا ھزینه دیدن یک Flop دیگر را می پردازند به امید اینکه این Flop بھترین دست را به آنھا ببخشد. این ھزینه ھای ظاھراً کوچک برای دیدن Flop ھای بیشمار درازمدت اقتصاد پوکر شخص را فلج کرده، و ھمچنین آن مبالغ بزرگتر برنده شده را، در اقساط کوچک و طولانی مدت، بین دیگران تقسیم می کند. مثل سطل آبی که در آن از بالا ھر چند وقت یک بار یک لیوان بزرگ آب ریخته شود ولی سوراخ ھای ریز بیشمار دائما آب آنرا به ھدر دھند.

فلاپ پرست یا Flop پرست در واقع یک نوع ساده دارد و یک نوع موذی. نوع ساده و بی آزار آن وقتی Flop کمکش نکرد، به راحتی دستش را می ریزد و اگر ھم فلاپ خوبی بگیرد با یک توپ گویا خودش خبر میکند که دستش قوی است. اما نوع موذی آن میتواند بسیار زھردار، خطرناک و مکار باشد. از آنجایی که تقریبا با ھر دستی Flop را می بیند، برای حریف بسیار مشکل است که حدس بزند دست اولیه او چه بوده و این Flop چه کمکی می تواند به او کرده باشد. بعد ناگھان روی کارت آخر یک Check/Raise بزرگ می کند. به اصلاح دستھای خفن را می خواباند در آب نمک و حریف را غافلگیر میکند. یا انواع بازیھای عجیب و غریب دیگر که باید خیلی با ھوشیاری در مقابل او بازی کرد.

حتما بخوانید:   الاغ ها یا (Donks) در بازی پوکر آنلاین

استراتژی صحیح در مقابل فلاپ پرستھای موذی در پوکر آنلاین

بگذارید بری دیدن فلاپ تاوان بدھند! یعنی زمانی که قبل از فلاپ دست بھتری دارید، بیشتر از معمول Raise بدهید و Flop را برایشان گران کنید. بعد از Flop اگر فلاپ پرست از نوع ساده و تابلوی آن بود و به شما Check کرد، با یک Raise ساده از بازی بیرونش کنید. ولی اگر از نوع موذی و خطرناکش بود با دقت و تحلیل کافی و احتیاط پیش بروید و سعی کنید دستتان را ارزان به پایان برسانید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بازی انفجار سیب بت sibbet بت 90 تک بت بدون فیلتر تخته نرد شرطی وین بت بت 365 تک بت تهران بت معتبرترین سایت بازی انفجار سایت بازی انفجار معتبر بازی انفجار بازی انفجار بازی انفجار بازی انفجار سئو و بهینه سازی فروش بکلینک طراحی سایت اصفهان چیتا بت سایت شرط بندی چیتا بت چیتا بت فارسی