دریافت جایزه و بونوس رایگان شروع بازی و ثبت نام

پل پیرس، بسکتبالیست پوکر باز معروف

0 ۱,۰۴۸

پل پیرس نه تنها معروفترین بسکتبالیست های تو نسل خودش بوده، بلکه از جمله برترین بسکتبالیست های پوکر باز معروف هم میباشد و مهارت های عالی تو بازی پوکر هم داره که در جای خودش شگفت انگیز هستش.

بازی محبوب پل پیرس بازی Pot-Limit Omaha (PLO) هست و مهارت خیلی زیادی تو این بازی داره و به قول خودش تو این بازی اون رقیب نداره! اون با استفاده از مهارت های بی نظیرش تو بازی تو مسابقات قهرمانی Pot-Limit Omaha تونست که هزینه ۱۰،۰۰۰ دلار رو در سال ۲۰۱۳ از آن خودش داشته باشه و در همون سال با همین برد بزرگش تونسته بود که سر و صدای زیادی بکنه و تیر اکثر روزنامه بشه ولی خودش معتقده که بازی که در سال ۲۰۱۴ که انجام داد یکی از به ماندگارترین مسابقاتی بود که تا به اون روز انجام داده بود و دیگه هرگز نتونست که مثل اون بازی انقدر عالی درخشش داشته باشه.

پل همه ساله در تابستان رو برای سری مسابقات WSOP به لاس میره و امسال هم قرار بود تو سری مسابقات پوکر بزریل هم شرکت داشته باشه که با تاسف با گسترش ویروس کرونا این مسابقات لغو گردید و باید امیدوار شد تا ببینیم که آیا می شود سال آینده در این مسابقات مشارکت داشته باشه یا نه؟

حتما بخوانید:   ترفند فیبوناچی یا مارتینگل در بازی انفجار

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بازی انفجار سیب بت sibbet بت 90 تک بت بدون فیلتر تخته نرد شرطی وین بت بت 365 تک بت تهران بت معتبرترین سایت بازی انفجار سایت بازی انفجار معتبر بازی انفجار بازی انفجار بازی انفجار بازی انفجار سئو و بهینه سازی فروش بکلینک طراحی سایت اصفهان چیتا بت سایت شرط بندی چیتا بت چیتا بت فارسی