دریافت جایزه و بونوس رایگان شروع بازی و ثبت نام

عملکرد افسانه ای شین وارن اسطوره کریکت در بازی پوکر

0 ۶۱۶

عملکرد افسانه ای شین وارن اسطوره کریکت در بازی پوکر

طبق روال سابق آخر هفته ها قرار بر این شده بود که به معرفی یکی از مشاهیر و اسطوره های دنیای پوکر بپردازیم.

این هفته نیز تصمیم گرفتیم مانند هفته قبل به بررسی زندگی نامه یکی از بازیکنان کریکت بپردازیم.او حتی بعد از این که از بازی حرفه ای کریکت دست کشید بیکار ننشست و شانس خود را در بازی های کارتی امتحان کرد.در این مقابه به بررسی گوشه ای از افتخارات او در بازی پوکر میپردازیم پس اگر  دوست دارید تا با این شخصیت موفق آشنا بشوید تا ادامه این مقاله همراه ما باشید.

 

شین وارن کیست؟

شین وارن را میتوان یکی از معروف ترین بازیکنان کریکت در امریکا دانست .او در بین طرفداران این رشته ورزشی از محبوبیت خیلی زیادی برخوردار می باشد و در زمانی که او کریکت رو به صورت حرفه ای بازی می کرد، خیلی ها به او لقب اسطوره کریکت را داده بودند، اما این لقب برای او  چیزی نبود بعدها نشان داد که استعداد او تنها به بازی کریکت ختم نمیشه!

 

بیشتر بخوانیم :

پل پیرس ستاره بسکتبالی که قهرمان پوکر شد

فاطیما موریرا دملو اسطوره هاکی روی چمن و بازی پوکر

 

کارنامه شین وارن در پوکر

شین وارن در زمان بازنشستگی خود در بازی کریکت به این فکر افتاد که  سعی کند که شانس خود را در پوکر حرفه ای هم امتحان کند و دیری نپایید که او متوجه شد که در این رشته هم می تونه به خوبی کریکت عمل کند و توانست در بازی پوکر چیزی حدود  ۱۵۲۰۰۰ دلار درآمد شیرین را برای خود کسب کند.

حتما بخوانید:   صفحه اول روزنامه های ورزشی چاپ 29 آبان

اما او این مقدار پول را فقط در سری مسابقات WSOP در سال ۲۰۱۵ کسب کرد و پیش از آن نیز هم در ۲۰۱۴ در رویداد اصلی مسابقات پوکر WSOP APAC برای اولین بار بود که در این سری از مسابقات شرکت می کرد توانست  در بازی ای را با بیش از ۲۰،۰۰۰ دلار به پایان برساند. ناگفته نماند که شاید واسه حرفه ای های پوکر این مبلغ خیلی کم و ناچیز به شمار بیاید ولی برای کسی که تازه کار هست و به تازگی در حال شروع کردن این بازی می باشد، برنده شدن این مقدار پول بسیار قابل توجه و ستایش می باشد.

 

منبع : چیتابت

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بازی انفجار سیب بت sibbet بت 90 تک بت بدون فیلتر تخته نرد شرطی وین بت بت 365 تک بت تهران بت معتبرترین سایت بازی انفجار سایت بازی انفجار معتبر بازی انفجار بازی انفجار بازی انفجار بازی انفجار سئو و بهینه سازی فروش بکلینک طراحی سایت اصفهان چیتا بت سایت شرط بندی چیتا بت چیتا بت فارسی