دریافت جایزه و بونوس رایگان شروع بازی و ثبت نام

علی فاضلی یکی دیگر از بزرگان پوکر ایران

0 ۴۵۵

علی فاضلی یکی دیگر از بزرگان پوکر ایران

امروز نیز طبق عادت هفتگی مجله سایت چیتابت تصمیم گرفتیم که به معرفی یکی دیگه از نامداران و بزرگان پوکر ایران بپردازیم.این شخص کسی نیست جز علی فاضلی.

در این مقاله ما قصد داریم به معرفی این شخص و اتفاقاتی که در زندگی او روی داده است و سبب شده که امروز در این جایگاه قرار گیرد اشاره کوتاهی میکنیم.با ما همراه باشید.

علی فاضلی

بیوگرافی علی فاضلی

حدودا نیم قرن پیش علی فاضلی  در شهر  هیوستون واقع در  آمریکا پا به جهان گشود. علی فاضلی با همسر و دخترش ساکن شهر اورنج سیتی کالیفرنیا هست و یکی دیگه از افراد معروف پوکرباز ایرانی نام داره.

موفقیت های علی فاضلی در بازی های پوکر

طبق گفته خود علی فاضلی در این سال ها در مجموع بیش از ۲.۲ میلیون دلار حدودا  از پوکر درآمد کسب نموده است و بیشترین مبالغی که اون از یک مسابقه برنده شده است؛

اول مسابقات Aria High Roller در نوامبر لاس وگاس ۲۰۱۶ بود که چهارصد هزار دلار برنده شد و تو همین سری مسابقات دو بار دیگه در سال ۲۰۱۶ به ترتیب به دیویست و نود و دو و دویست وهشتادو هشت هزار دلار به دست آورد. اون بین سال های ۲۰۱۱ تا ۲۰۱۷ مشغول مسابقه بوده و تمام این مبلغ رو طی همین شش سال بدست آورده و با این حال اون خیلی به ندرت تو تورنمنت ‌های بزرگ بازی کرده.

 

بیشتر بخوانید:

 

اما خوب متاستفانه خیلی آدم خوش نامی نیست، فاضلی در حال حاظر در زندان می باشد. در ابتدای سال ۲۰۱۸ میلادی بود که او و چند نفر دیگه به چندین جرم مرتبط با کلاه‌برداری از جمله ایجاد بازار سیاه برای بلیت سوپربول ۲۰۱۷ و جام جهانی ۲۰۱۸ بازداشت شدن.

حتما بخوانید:   افشاگری‌های خلیل‌زاده علیه سعادتمند

او با مبالغ به دست آمده از این کلاه ‌برداری ‌ها تو تورنمنت‌ هایی شروع به بازی کرده بود که بعضی از اونا مبلغ ورودی ۲۵ هزار دلاری داشتن.

در نهایت دادگاه فاضلی رو متهم کرد که باید ۱.۸ میلیون دلار به دولت پرداخت کنه و به زندان بره. او به یک سال و نیم زندان فدرال هم محکوم شده که همچنان داره دوره محکومیت خودش رو می گذرونه. در اواخر آگوست ۲۰۱۹ خبر رسید که دو عضو گروه فاضلی قراره دادگاهی جهت تجدیدنظر داشته باشن اما در مورد خود علی فاضلی هیچی چیزی گفته نشده است.

 

منبع : چیتابت

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بازی انفجار سیب بت sibbet بت 90 تک بت بدون فیلتر تخته نرد شرطی وین بت بت 365 تک بت تهران بت معتبرترین سایت بازی انفجار سایت بازی انفجار معتبر بازی انفجار بازی انفجار بازی انفجار بازی انفجار سئو و بهینه سازی فروش بکلینک طراحی سایت اصفهان چیتا بت سایت شرط بندی چیتا بت چیتا بت فارسی