دریافت جایزه و بونوس رایگان شروع بازی و ثبت نام

علیرضا فاتحی پوکر باز گمنامی که به یک باره معروف شد

0 ۴۵۰

علیرضا فاتحی پوکر باز گمنامی که به یک باره معروف شد

با سلام و درود خدمت شما دوست داران و هوادارن شرطبندی بخصوص دنبال کنندگان مجله آنلاین ما یعنی چیتابت. بازم هم آخر هفته شد و ما برگشتیم با یک متن پر از تجربه دیگه.این هفته تصیم گرفتیم براتون از شخصی صحبت کنیم که چهره معروفی نداشت در ابتدا و کاملا دست کم گرفته میشد. اما به تدریج با درخشش خود در مسابقات و تورنمنت های بین المللی راه خود را برای رسیدن به جایگاهی که شایسته آن بود را  پیدا کرد.

 

علیرضا-فاتحی

نگاهی به زندگینامه علیرضا فاتحی

علیرضا فاتحی را میتوان یکی از جدیدترین افرادی  که در بین پوکربازان مطرح ایرانی می باشد، یاد کردکه در همین چند سال گذشته موفق شده است که، به سرعت پله ‌های ترقی را پشت سر بگذارد. علیرضا فاتحی ۴۳ سال سن دارد، و در ایران به دنیا آمد و در ایام جوانی مهاجرت نمود و اکنون ساکن دبی می باشدو تو سال‌ های اخیر در چندین مسابقه و تورنمنت  بزرگ و جهانی نتایج درخشانی را کسب کرده و توانسته است که خودش را به خیلی از بزرگان این بازی ثابت کند.

 

بیشتر بخوانید:

حمیدرضا دستمالچی کسی که توانست نفر اول پوکر جهان شود

زندگینامه امیر واحدی ملقب به پرفسور پوکر ایرانی

 

 

افتخارات علیرضا فاتحی

اون تا به امروز در تورنمنت هتل هیلتون پراگ و تو کریستال کوو هتل به مقام اول رسیده و در مجموع تو یازده مسابقه توانسته است به مقام های خیلی خوب دست پیدا کند و بزرگترین پولی که تو مسابقات برنده شده به سال ۲۰۱۶ میلادی بازمیگردد که در شهر مونته‌کارلو، در بازی نو لیمیت هولدم سوم شد و  ۹۸۴ هزار دلار از این بازی به جیب زد. در آن مسابقات به عنوان چهره‌ ای کاملا گمنام در حالی به مقام سوم رسید که جایگاهی بالاتر از بازیکنانی داشت که بیش از چهل سال به عنوان بازیکن پوکر مطرح بودن. علیرضا فاتحی روی هم رفته سال ۲۰۱۹ چندان موفقی نداشت و تنها موفق شد ۱۰۷ هزار دلار تو این سال برنده شده و جالب این جاست که اون سال ۲۰۱۷ هم موفقیت بزرگی را تجربه نکرده بود.

حتما بخوانید:   بهترین و راحت ترین نوع بازی پوکر کدام است ؟

 

منبع :  چیتابت

 

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بازی انفجار سیب بت sibbet بت 90 تک بت بدون فیلتر تخته نرد شرطی وین بت بت 365 تک بت تهران بت معتبرترین سایت بازی انفجار سایت بازی انفجار معتبر بازی انفجار بازی انفجار بازی انفجار بازی انفجار سئو و بهینه سازی فروش بکلینک طراحی سایت اصفهان چیتا بت سایت شرط بندی چیتا بت چیتا بت فارسی