دریافت جایزه و بونوس رایگان شروع بازی و ثبت نام

رکورد های جهانی تتلو در شبکه های اجتماعی

0 ۲,۵۱۴

 

امیرحسین مقصودلو متولد ۳۰ شهریور ۱۳۶۶در شهر تهران ملقب به امیر تتلو؛ خواننده و ترانه‌سرای ایرانی است که در سبک رپ، پاپ و آر اند بی فعالیت می‌کند.

 

امیرحسین مقصودلو ، از نخستین خوانندگان سبک بلوز ریتمیک (آر اند بی) است که توانست به صورت «زیرزمینی» به فعالیت خود ادامه دهد و شهرت بسیاری به ‌دست‌آورد. وی در اواسط دهه ۱۳۸۰ به دبی سفر کرد و پس از مدتی به ایران دوباره بازگشت.

 

تتلو اولین آلبوم رسمی خود را به نام زیر همکف را در سال ۱۳۹۰ بدون مجوز و به صورت پخش زیر زمینی و غیر قانونی منتشر کرد و پس از زیر همکف، تا به امروز  ۱۱ آلبوم دیگر را در کارنامه خود ثبت نموده است. تتلو تا به امروز سه بار توسط پلیس بازداشت شده‌است. اولین بازداشت تتلو در سال ۱۳۹۲ توسط پلیس امنیت اخلاقی بود و بعد از آن در سال ۱۳۹۵ به دلیل «تشویش و اشاعه فساد و فحشا» به مدت بیش از دو ماه در بازداشت موقت به‌سر برد.امیر حسین مقصودلو در سال ۱۳۹۷ ایران را به مقصد استانبول، ترکیه ترک کرد و اولین کنسرت خود را همان سال در شهر تفلیس، گرجستان برگزار کرد. تتلو بهمن ۱۳۹۸ در ترکیه به علت آنچه «نقض مقررات ویزا» عنوان شد، به مدت یک هفته بازداشت شد.

 

در کنار فعالیت های او در عرصه موسیقی، رفتارها و گرایش‌های سیاسی او در دوره‌های مختلف، باعث تفاسیر و انتقادات فراوانی شده‌است. نظرهای او درباره موضوعات گوناگون از جمله سوگواری محرم، قربانی کردن حیوانات، حجاب، و طرفداری وی از برخی مقامات جمهوری اسلامی در کنار اتهاماتی مانند «توهین و دعوت به ضرب و شتم زنان» و «دعوت از کودکان زیر سن قانونی برای رابطه جنسی»؛ همگی باعث انتقادات فراوانی از سوی منتقدانش شده‌است.

 

در تمام این مدت او همواره از چهره‌های خبرساز و پرسروصدا شبکه‌های اجتماعی پربازدید در ایران بوده‌است. حساب کاربری تتلو در اینستاگرام، به دلیل آنچه زیر پا گذاشتن قوانین این شبکه اعلام شده، تاکنون دو بار بسته‌شده‌است؛ یک بار در سال ۱۳۹۷ و بار دیگر در سال ۱۳۹۹. طبق اعلام بی‌بی‌سی فارسی،شبکه اجتماعی اینستاگرام در بار دوم اعلام کرد که تتلو دیگر حق فعالیت در این شبکه را ندارد.

 

موضع گیری تتلو در سیاست

امیر حسین مقصودلو همواره از افراد مختلفی پشتیبانی کرده‌است. او نخست از میرحسین موسوی حمایت کرد و در انتخابات ۱۳۹۶ جمهوری اسلامی ایران، ابتدا از محمد باقر قالیباف و پس از انصراف او، از سید ابراهیم رئیسی، پشتیبانی کرد.

 

شبکه‌های اجتماعی

تتلو بی تردید پرحاشیه‌ترین شخصیت‌های ایرانی در شبکه‌های اجتماعی بوده.و نظرات شخصی وی، و در پی آن واکنش طرفداران و مخالفان‌اش در رسانه‌های اجتماعی، همواره خبرساز بوده و واکنش‌های زیادی را در پی داشته‌است. در ادامه این خبر سازی ها، احسان شاه‌قاسمی از اساتید دانشگاه تهران با موضع گیری شدید و انتقاد از افرادی که همواره در شبکه‌های اجتماعی تتلو را دنبال می‌کنند می‌گوید: تتلو آزرده‌ای است که دیگران را آزار می‌دهد.

حتما بخوانید:   دن بیلزریان Dan Bilzerian خرپول ترین و زن بازترین مرد دنیا

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بازی انفجار سیب بت sibbet بت 90 تک بت بدون فیلتر تخته نرد شرطی وین بت بت 365 تک بت تهران بت معتبرترین سایت بازی انفجار سایت بازی انفجار معتبر بازی انفجار بازی انفجار بازی انفجار بازی انفجار سئو و بهینه سازی فروش بکلینک طراحی سایت اصفهان چیتا بت سایت شرط بندی چیتا بت چیتا بت فارسی