دریافت جایزه و بونوس رایگان شروع بازی و ثبت نام

حاشیه های زندگی سحر زکریا بازیگر سینما و تلویزیون

0 ۴۱۱

سحر زکریا از بازیگران خوب سینما و تلویزیون، متولد ۲ مهر ماه ۱۳۵۲ در شهر اراک  می باشد. او فارغ التحصیل رشته اقتصاد در دبیرستان و لیسانس تئاتر از جهاد دانشگاهی تهران است.

مادر سحر زکریا شمالی و پدرش اراکی و مهندس برق بوده است. به همین علت تا پنجم ابتدایی در شهرهای مختلفی زندگی می کرده است. سحر زکریا برادر ندارد تنها یک خواهر دارد که از خودش کوچکتر است و ازدواج کرده و صاحب بچه می باشد.

شروع بازیگری سحر زکریا

سحر زکریا   زمانی که ۲۲ ساله بود، یعنی در سال ۱۳۷۴، بازیگری را به طور حرفه ای با سریال در پناه تو به کارگردانی حمید لبخنده شروع کرد. سال ۷۸ در مجموعه طنز قطار ابدی چهره اش شناخته تر شد.

در سال ۱۳۸۱ وقتی ۲۹ ساله بود به تیم بازیگری مهران مدیری وارد شد و در سریال پاورچین به شدت درخشید و به شهرت زیادی رسید. بازیگر نقش “مهتاب مهتابی” یاس منگولا در مجموعه پاورچین او را به صورت فراوان مشهور کرد مجموعه طنز که مهران مدیری کارگردانی آن را بر عهده داشت و بسیاری از مردم ایران از این مجموعه استقبال کردند. در قهوه تلخ، شوخی کرد، در حاشیه و … هم حضور موفقی داشت.

اشتباه سحر زکریا از دید خودش

سحر زکریا زمانی که جوان بود، بینی اش را عمل کرد و این کار از نظر خودش بزرگترین اشتباه زندگی اش بوده است. زیرا بعد از عملش خیلی از موقعیت های شغلی را از دست داد.

جنجال سحر زکریا با مهران مدیری

این روز‌ها رابطه سحر زکریا با مهران مدیری در صفحه اول رسانه‌ها و فضای مجازی است و حواشی زیادی به دنبال داشته است.

حتما بخوانید:   مهم ترین دلایل گرایش مردم ایران به سمت شرطبندی کدام است؟

سحر زکریا در صفحه اینستاگرام خود در پستی از مهران مدیری انتقاد کرد:« به آدم سر چهارراه فکر می‌ کنید! ولی به تیمی که سال‌ ها با شما کار کردن فکر نمی‌ کنید؟»

سحر زکریا در اینستاگرامش نوشت: «آقای مدیری عزیز برام بسیار قابل‌ احترامید، ولی چند وقتی‌که از شما مصاحبه‌ هایی می‌ بینم که ذهنم را مشغول کرده. شما دریکی از مصاحبه هاتون گفتید به اون آدم سر چهارراه فکر می‌ کنید، ولی چطور به تیمی که سال‌ ها با شما کارکردن فکر نمی‌ کنید؟!»

که در این روز‌های سخت چگونه زندگی می‌کنند تیمی که همیشه به بچه‌های مدیری سال‌ ها با ما برخورد کردن و نقش در کار‌های دیگه به ما ندادن، آیا بعد از هیولای یک که بازه چندانی نداشت و بردن بازیگرانی که کار‌های زیادی دارن و پول‌ های هنگفتی از بقیه کار‌ها می‌گیرن بهتر نبود که با تیم قدیمیتون کار می‌ کردید تا ما هم گذران زندگی کنیم؟ گروهی که هنوز مردم دوستشون دارن و هنوز کار‌های قدیمی رو می‌ بینن.

سحر زکریا در ادامه این پست چنین نوشت: «من سحر زکریا دل پرخونی از همکارانم دارم چراکه سال‌ هاست من و امثال من زنده‌به‌گور شدیم، روزی که از این دنیا برم لطفاً سر جنازه‌ ام نیایید و عینک‌ های آفتابی گران‌ قیمتتان را به چشم نزنید و به تبلیغات پوچتون ادامه ندید، چون به ‌وقت زنده‌ بودنم مرا کشتید. »

بهنوش بختیاری به این پست زکریا واکنش نشان داد.پس از جنجال هایی که بین سحر زکریا و بهنوش بختیاری اتفاق افتاد،

سحر زکریا در مصاحبه ایی که داشت، گفت: ایشان همکار من هستند اما هم قد و قواره من نیستند که بخواهم با ایشان بحث کنم. ایشان در طی این سالها هم خودشان را نشان داده اند.

حتما بخوانید:   ترفند های رایگان بازی انفجار و برسی این ترفند ها

وی با تاسف گفت: خانم بهنوش بختیاری در مورد همه چیز نظر می دهند. نمی دانم ایشان چگونه این دروغ را به من نسبت داده اند که من زیرآب ایشان را زده ام. اصلا اینکار در گروه آقای مدیری مقدور نیست چون ایشان خودشان تمام بازیگران گروهشان را انتخاب می کنند.

خانم بختیاری نمی توانند راجع به کائنات با من صحبت کنند اتفاقا ایشان خودشان باید در مورد کائنات با خودشان صحبت کنند و ببینند کجا باید جواب کائنات را بدهند.

وی افزود: من هیچ حرفی با ایشان ندارم چون سطح کاری من با ایشان خیلی متفاوت است. ایشان “نخود هر آش” هستند و این اظهارات من هیچ ربطی به ایشان نداشته است. خانم بختیاری اصلا قبل از من هیچ کاری با آقای مدیری نداشته اند که حالا بخواهند به گلایه های من واکنش نشان دهند.

سحر زکریا در انتها گفت: من از خانم بختیاری عصبانی هستم. ایشان در بین همکاران من “جوک” هستند. از ایشان خواهش می کنم دیگر بیانیه ندهند و برای پست هایی که گذاشته اند باید جواب مردم را بدهند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بازی انفجار سیب بت sibbet بت 90 تک بت بدون فیلتر تخته نرد شرطی وین بت بت 365 تک بت تهران بت معتبرترین سایت بازی انفجار سایت بازی انفجار معتبر بازی انفجار بازی انفجار بازی انفجار بازی انفجار سئو و بهینه سازی فروش بکلینک طراحی سایت اصفهان چیتا بت سایت شرط بندی چیتا بت چیتا بت فارسی