دریافت جایزه و بونوس رایگان شروع بازی و ثبت نام

آموزش سه سوته بازی انفجار همراه با مثال عددی

0 ۴۹۲

آموزش بازی انفجار همراه با مثال عددی از چگونگی این بازی

برای اینکه این بازی پر سود و پر هیجان را به خوبی فرا بگیرید ما در این مقاله سعی می‌کنیم که با یک مثال برای شما از چگونگی این بازی و چگونگی استفاده از ترفند های این بازی شما را آشنا کنیم.

 

قبل از هر چیز به شما  توصیه می‌کنیم که بلافاصله بعد از خواندن این مقاله شروع به تمرین و تکرار و کسب تجربه در این بازی نمایید تا آموخته های خود را تثبیت کنید و روش مناسبی برای بازی خود به دست بیاورید تا با استفاده از این روش همواره بتوانید در این بازی موفق باشید و سود خوبی را از این بازی برداشت کنید.

 

برای شروع این بازی پر سود و پرهیجان همین حالا کلیک کنید.

شروع بازی انفجار

چطور انفجار بازی کنیم

در ابتدای این بازی شما باید مبلغی را به عنوان مبلغ شرط مشخص کنید که در مشخص کردن این مبلغ هیچ محدودیتی ندارید.

 

حداکثر  و حداقل چه مبلغی را در بازی انفجار میتوان شرط بست

این مبلغ می‌تواند از یک تومان تا بی نهایت باشد.اما ما به شما توصیه می کنیم که هیچگاه با تمام مبلغ و سرمایه خود در این بازی شرکت نکنید و همواره با حداقل یک دهم از مبلغی که برای این بازی در نظر گرفته‌اید بازی را شروع کنید.

بیشتر بخوانید:

به عنوان مثال ما با  ۱۰۰۰۰  تومان این بازی را  شروع می کنیم.با شروع بازی نمودار ضریب بازی انفجار که در وسط صفحه نمایان است شروع به افزایش و بالا رفتن می کند.توجه داشته باشید که این نمودار تا یک عدد رندم که در هر دست از بازی تغییر می کند بالا می رود و در نقطه مشخص توقف می کند

حتما بخوانید:   آموزش راه های کسب درآمد قطعی از بازی انفجار

حال فرض کنید در این دسته از بازی این نمودار تا ۵ برابر رشد میکند و شما موفق می شوید که بر ضریب ۴ دکمه برداشت را فشار داده و پول خود را از این بازی برداشت کنید. حال شما پول خود را با ضریب ۴ که به عبارتی می شود ۴۰ هزار تومان از این بازی برداشت می کنید.یعنی در مجموع ۵۰ هزار تومان برای شما در کیف پول شما قرار می گیرد.حال این مبالغی که  به عنوان مثال برای شما ذکر شد یک بسیار ناچیز  و کوچک بود.

شما در نظر بگیرید اگر بخواهید مبلغ میزان ورودی خود را بر روی هر نیز افزایش دهید و همان میزان سود شما از این بازی نیز افزایش پیدا خواهد کرد.

 

توقف نمودار انفجار

اما همیشه باید یادتان باشد که شما باید موفق شوید قبل از توقف نمودار ضرایب دکمه برداشت وجه را فشار دهید در غیر این صورت مبلغی را که به عنوان مبلغ ورودی میز در نظر گرفته بودید از دست میرود.

بازی انفجار یا شهربازی

در نظر بگیرید که در جامعه امروز ۱۰۰ هزار تومان مبلغی بسیار ناچیز می باشد و شما اگر بخواهید که یک شب به شهربازی بروید حداقل به میزان دویست هزار تومان باید خرج کنید که فقط بتوانید از یک یا دو وسیله بازی استفاده کنید و لذت ببرید.با تمامی توضیحاتی که در بالا ذکر شد در نظر بگیرید که مثال شما این بازی را می خواهید با ۱۰۰ هزار تومان شروع کنید.

اگر در آن دور از بازی ضریب نمودار فقط و فقط تا عدد ۲ بالا برود و شما برداشت اتوماتیک را بر روی ۲ تنظیم کرده باشید به راحتی صد هزار تومان به مبلغ اولیه خود اضافه کردید کرده‌اید و علاوه بر هیجان این بازی در این بازی سود نیز هم داشته اید.

حتما بخوانید:   همه چیز درباره برداشت وجه در بازی انفجار

ما شما را به تجربه یک هیجان شیرین  دعوت می‌کنیم. همین حالا بر روی دکمه زیر کلیک کنید و در بازی انفجار شروع به بازی کنید.

منبع : سایت چیتابت

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بازی انفجار سیب بت sibbet بت 90 تک بت بدون فیلتر تخته نرد شرطی وین بت بت 365 تک بت تهران بت معتبرترین سایت بازی انفجار سایت بازی انفجار معتبر بازی انفجار بازی انفجار بازی انفجار بازی انفجار سئو و بهینه سازی فروش بکلینک طراحی سایت اصفهان چیتا بت سایت شرط بندی چیتا بت چیتا بت فارسی