دریافت جایزه و بونوس رایگان شروع بازی و ثبت نام

پل پیرس ستاره بسکتبالی که قهرمان پوکر شد

0 ۵۹۳

پل پیرس ستاره بسکتبالی که قهرمان پوکر شد

پل پیرس نه تنها  یکی از پر آوازه ترین بسکتبالیست های نسل خود می باشد، بلکه او را میتوان به عنوان یکی از بهترین بسکتبالیست های پوکر باز معروف هم یاد کرد و توانایی ها و مهارت های قابل توجهی در بازی پوکر نیز دارد که در جایگاه یک بستکتبالیست حرفه ای در نوع خودش بسیار شگفت انگیزه می باشد!

پل پیرس در چه بازی کارتی علاقه دارد؟

بازی مورد علاقه پل پیرس بازی Pot-Limit Omaha (PLO) می باشد و مهارت بیسار خوبی تو این بازی دارد و عقده خودش تو این بازی او تقریبا بی رقیب است!

افتخارات و برد های پل پیرس

پل پیرس با استفاده از مهارت های خاص و بی نظیر خودش در بازی تو مسابقات قهرمانی Pot-Limit Omaha توانست که مبلغ برابر با ۱۰،۰۰۰ دلار رو در سال ۲۰۱۳ از این مسابقات کسب کند و در همان سال پل پیرس  توانست با همین برد بزرگش  که سر و صدای زیادی به راه بیاندازد و تیر صفحه اول بسیاری از روزنامه و مجلات آن زمان بشود اما خودش همواره معتقد بود که بازی که در سال ۲۰۱۴ که انجام داد یکی از به زیباترین و به یادماندنی ترین مسابقاتی بود که تا به اون روز توانسته بود در آن شرکت کند و بازی کند .اکنون بعد از گذشت سال ها پل پیرس دیگه هرگز نتوانست که مانندمسابقات آن سال بازی کند و بتواند بازی دیگر بدرخشد.

 

بیشتر بخوانیم :

از فوتبال آمریکایی تا پوکر همراه با ریچارد سیمون

فاطیما موریرا دملو اسطوره هاکی روی چمن و بازی پوکر

حتما بخوانید:   بیوگرافی کامل زین الدین زیدان بازیکن فوتبال معروف

 

مسابقات سالانه WSOP

پل هر سال تابستان را برای شرکت در سری مسابقات WSOP به شهر  لاس مسافرت می کرد و امسال نیز قرار بود در سری مسابقات پوکر بزریل نیز شرکت کند که متاستفانه با شیوع ویروس کرونا این مسابقات لغو شد و  باید امیدوار باشیم تا ببینیم که ایا سال دیگه تو این مسابقات میتواند شرکت کند یا خیر!

 

منبع :  چیتابت

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بازی انفجار سیب بت sibbet بت 90 تک بت بدون فیلتر تخته نرد شرطی وین بت بت 365 تک بت تهران بت معتبرترین سایت بازی انفجار سایت بازی انفجار معتبر بازی انفجار بازی انفجار بازی انفجار بازی انفجار سئو و بهینه سازی فروش بکلینک طراحی سایت اصفهان چیتا بت سایت شرط بندی چیتا بت چیتا بت فارسی