دریافت جایزه و بونوس رایگان شروع بازی و ثبت نام

پی اس ووچر چیست و کجا میتوان از آن استفاده نمود؟

0 ۴۱۱

تا به امروز حتما بارها و بارها نام پی اس وچر (پریمیوم وچر) به گوشتان خورده است یا ممکن است کلمات شبیه آن مانند فوچرز یا پریمیوم ووچر را شنیده باشید.

امروز تصمیم گرفتیم که شما را با پی اس وچر (پریمیوم وچر)  را آشنا کنیم وبه توضیح کاربردها و ویژگی ها و هرآنچه که نیاز است در مورد استفاده از آن بدانید، بپردازیم.

بیارند افرادی که پی اس وچر (پریمیوم وچر) را با ارزهای دیجیتال اشتباه می گیرند. در صورتی که این تفکر کاملا اشتباه است و ووچر دسته ارزهای دیجیتال قرار ندارد.

پی اس وچر (پریمیوم وچر) نوعی کارت شارژ یا کارت هدیه است. این کارت شارژ همانند بارکدی است که توسط برخی محصولات گیمینگ یا…قابل خواندن است.نمونه این کد را در پایین مشاهده میکنید

PSvouchers-usd-1-a153r456-hkfilfmd-hcldox-3f671

کد پی اس وچر (پریمیوم وچر)

کد پی اس وچر (پریمیوم وچر) کدی چند رقمی می باشد که ترکیبی کاملا اتفاقی از اعداد و حروف است. این کد همانند قراردادی می باشد که در بین سایت های مشخصی تبادل می شود.

آیا کد پی اس وچر (پریمیوم وچر) در همه سایت ها قابل استفاده است؟

شما باید این نکته را در نظر داشته باشید که تمامی سایت ها و فروشگاه ها از این کد پشتیبانی نمی کنند و تنها در سایت هایی که از پی اس وچر (پریمیوم وچر) پشتیبانی می کنند، می توانید به معامله بپردازید.

اگر شما نیز میخواهید از فوچرز را استفاده کنید می توانید به این سایت ها رفته و در قبال دریافت خدمات و یا خرید محصولات آن سایت، فوچرز پرداخت نمایید. حتی اگر به تجارت و یا ارائه خدمت خاصی مشغول هستید، می توانید با ارتباط گرفتن با این سایت ها بابت ارائه خدمات خود کد PSvoucher از آن سایت دریافت نمایید.

مثالی برای کاربرد پی اس وچر (پریمیوم وچر)

به عنوان مثال شما قصد دارید از یکی از سایت های خارجی اشتراک کاربری تهیه کنید.اما شما چگونه باید مبلغ آن را به آن سایت پرداخت کنید، دقیقا در این قسمت ماجرا پای PSvoucher به قضیه باز میشود و اگر آن سایت از پی اس وچر (پریمیوم وچر) پشتیبانی بکند شما میتوانید کدی را از PSvoucher تهیه کنید و حق اشتراک خود را در سایت مورد نظر ثبت کنید.

آیا برای کد پی اس به کیف پول الکترونیکی یا والت نیاز داریم؟

با اینکه فوچرز (وویچر) ارز دیجیتال نیست اما برای داد و ستد و معامله حتما به کیف پول نیاز دارید. چرا که اگر به عنوان ارائه دهنده خدمات از مشتری فوچرز دریافت کنید و یا به عنوان خریدار اقدام به خرید پی اس وچر (پریمیوم وچر) نمایید، لازم است که آن را در جایی ذخیره کنید تا به هنگام نیاز بتوانید دسترسی لازم را داشته باشید.

کدام والت امنیت بیشتری دارد؟

برای پیدا نمودن و انتخاب والت مورد نظر بهتر است در اینترنت به دنبال والت هایی باشید که کاربران بیشتری آن را توصیه کرده اند که خیالتان از بابت امنیتش راحت باشد.

بعد از انتخاب والت مناسب خود میباسیت با ثبت نام و دریافت رمز عبور و کد فعالسازی قادر خواهید بود ووچر را در کیف پول شخصی خود ذخیره و هر زمان که نیاز به آن داشتید از ووچر خود استفاده نمایید.

نکته بسیار مهم قبل از خرید ووچر

از آنجایی که تمامی سایت ها از پی اس ووچر پشتیبانی نمی کنند شما باید قبل از خرید و یا مبادله ابتدا مطمئن شوید که سایت مورد نظر شما آیا از ووچر پشتیبانی می کند یا خیر. اگر مشکلی نبود می توانید فوچرز را از طریق کیف پول خود به آدرس مورد نظر ارسال نمایید.

تفاوت پریمیوم ووچر و ای ووچر

پرمیوم ووچر کدی می باشد که فقط می توان در برخی سایت های خاص و تنها جهت استفاده از برخی خدمات از آن بهره گرفت؛ چیزی همانند به کوپن های قدیمی که برای خرید برخی از اقلام خاص به مردم داده می شد.

اما ووچر پرفکت مانی یا همان E-Voucher به شمابه چک بانکی از نوع الکترونیکی می باشد که به منظور آسان نمودن واریز و برداشت وجه به میزان مشخص به وسیله ی سیستم پرداخت پرفکت مانی ساخته شده است.

ای ووچر از یک کد ۱۶ رقمی منحصر به فرد به همراه یک کد فعالسازی ۱۰ رقمی تشکیل شده است که حاوی مقداری وجه و تاریخ معامله است.

نکات مهم در معامله فوچرز

قبل از انجام معامله و یا خرید و فروش حتما نرخ استفاده از کدپی اس وچر (پریمیوم وچر) را در اینترنت بررسی نمایید و از آن اطلاع کامل داشته باشید.

چرا فوچرز ؟

قابلیت پرداخت های فرامرزی:

با استفاده از فوچرز به راحتی قادر خواهید بود که از هرکجای دنیا برداشت و واریز آنلاین داشته باشید البته به شرطی که شرکت مورد نظر شما ووچر را بپذیرد.

گزارش گیری تراکنش های انجام شده:

شما در هر زمان قادر خواهید بود که جزئیات معاملات انجام شده را با استفاده از کد پی اس وچر (پریمیوم وچر) در داشبوردتان مشاهده و همچنین کنترل نمایید.

درگاه های پرداختی متنوع:

سایت ها و والت های زیادی کد پی اس را پشتبانی می کنند که باعث تسریع و سهولت در مراحل پرداخت معاملات شما میگردند.

آسان و سریع:

مهمترین ویژگی در معاملاتی که با ووچر انجام می شود این است که  سرعت و سهولت آن می باشد. با استفاده از آنها می توانید در یک فرآینده ساده و سریع کلیه معاملات آنلاین خود را انجام دهید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بازی انفجار سیب بت sibbet بت 90 تک بت بدون فیلتر تخته نرد شرطی وین بت بت 365 تک بت تهران بت معتبرترین سایت بازی انفجار سایت بازی انفجار معتبر بازی انفجار بازی انفجار بازی انفجار بازی انفجار سئو و بهینه سازی فروش بکلینک طراحی سایت اصفهان چیتا بت سایت شرط بندی چیتا بت چیتا بت فارسی