دریافت جایزه و بونوس رایگان شروع بازی و ثبت نام

آشنایی با باشگاه العین امارات

0 ۱,۰۵۸

باشگاه العین امارات

باشگاه فوتبال العین امارات که در امارات به نام  نادی العین شناخته می شود یک تیم فوتبال در شهر العین کشور امارات می باشد و از قدرتمندترین تیم‌های غرب آسیا و خاورمیانه ، کشور امارات متحده عربی است که در سال ۱۹۶۸ میلادی تشکیل شد. این تیم در لیگ خلیج عربی امارات نیز حضور دارد.

 

العین عمارات همواره از تیم‌های مطرح قاره آسیا بوده‌است. همچنین این تیم عنوان قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا ۰۳-۲۰۰۲ را به یدک میکشد. این باشگاه همچنین در لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۰۵ و لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۱۶ به مقام نایب قهرمانی نیز نایل آمده است.

این تیم تا به حال ۱۲ بار در بالاترین سطح لیگ امارات به قهرمانی رسیده‌است.

 

العین در فصل ۲۰۱۸ و در جام باشگاه‌های جهان موفق شد با شکست ریور پلاته آرژانتین در ضربات پنالتی به فینال این مسابقات راه یابد.

این تیم تا به کنون توانسته است ۱۲ بار در بالاترین سطح لیگ امارات به قهرمانی دست یابد.

در بین افتخارات این باشگاه ۱۲ عنوان قهرمانی لیگ خلیج فارس، شش جام ملی امارات، چهار جام سوپر جام، چهار جام فدراسیون، شش جام خلیج فارس و یک جام باشگاه خلیج عرب است.

نزدیک به ۵۰ سال است که این باشگاه برای دستیابی به افتخارات در سراسر منطقه سازگار است. با این وجود در اینجا متوقف نمی شود. آنها همچنان به تلاش خود اضافه می کنند تا به بهترین نتایج ممکن در تشکری از هواداران باشگاه، سرمایه گذاران، کارمندان و شهروندان امارات برسند.

 

با کمک های مالی عالی جناب شیخ محمد بن زاید آل نهیان، ولیعهد ابوظبی و رییس باشگاه ورزشی و فرهنگی العین و رییس هیئت افتخاری، “هدف کنونی این باشگاه حفظ این میراث موفق است.

حتما بخوانید:   آشنایی با باشگاه منچسترسیتی

 

العین برای اولین جام باشگاه های جهان خود به عنوان پیروز فصل هجدهم ۲۰۱۷ لیگ امارات متحده عربی، حداکثر در امارات متحده عربی شرکت کرد.

این تیم اصلی امارات بود که فینال جام جهانی باشگاه ها و همچنین دومین باشگاه آسیایی را در اختیار داشت.

اگر العین موفق به کسب پیروز در این مسابقات می شد، آنها به اولین تیم خارجی اروپا و آمریکای جنوبی تبدیل می شدند. جام جهانی کلوپ و همچنین دومین نفری که در سال ۲۰۰۰ موفق به کسب این رقابت شد.

در دور اول در ۱۲ دسامبر، العین در ضربات پنالتی تیم والینگینگتون را با نتیجه ۳-۳ در ورزشگاه خانگی هزاع بن زاید شکست داد.

ولینگتون، شایسته ی برتری ۳-۱ به نیمه وقت رسید که توسط یک والیبال یکسان از مارکوس برگ برداشته شد.

این مسابقه بعد از گذشت زمان اضافی بدون گل باقی ماند و به ضربات پنالتی پیش رفت که العین بعد از پنج دور ۴-۳ نتیجه را به دست آورد بعد از اینکه خالد ایسا، دروازه بان دو بار به ثمر رساند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بازی انفجار سیب بت sibbet بت 90 تک بت بدون فیلتر تخته نرد شرطی وین بت بت 365 تک بت تهران بت معتبرترین سایت بازی انفجار سایت بازی انفجار معتبر بازی انفجار بازی انفجار بازی انفجار بازی انفجار سئو و بهینه سازی فروش بکلینک طراحی سایت اصفهان چیتا بت سایت شرط بندی چیتا بت چیتا بت فارسی